Praca na produkcji od zaraz! Umowa krótko lub długoterminowa. Zobacz

Materiał informacyjny InCom Polska Sp. z o.o.
Grupa InCom działa na rynku międzynarodowym od 1997 roku. Zajmujemy się inżynierią, projektowaniem i produkcją zestawów kompozytowych dla branży energii odnawialnej.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy
PRACOWNIKÓW PRODUKCYJNYCH
MIEJSCE PRACY: SZCZECIN

Twój zakres obowiązków:

  • Cięcie, szycie, składanie,
  • łączenie elementów z tworzyw sztucznych,
  • praca z instrukcjami stanowiskowymi,
  • pakowanie elementów z włókna,
  • pakowanie produktów kompozytowych.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy w zakładach produkcyjnych,
  • staranność, dokładność, pracowitość i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy 2- i 3-zmianowej.

To oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pakiet relokacyjny,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, trzy płatne przerwy oraz dodatek za obecność,
  • premię do 8%,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • brak szkodliwych warunków pracy,
  • przyjazna atmosfera pracy

ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA!
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez poniższy link:

Dodaj ogłoszenie